Şaban ile Ramazan gördükleri bir güzele çiçek götürmek isterler, bu sırada odaya Kadırgalı Eşref adında kabadayı gelir ve olanlar olur. Şaban ile Ramazan Kadırgalıyı bir güzel haklarlar.

Halit Akçatepe Kimdir

1 Ocak 1938 tarihinde dünyaya gelen Halit Akçatepe İstanbul'da doğmuştur.

Türk Sineması’nın unutulmaz yıldızlarından ve Hababam Sınıfının Güdük Necmi karakterini canlandıran usta oyuncu Halit Akçatepe Yeşilçam'ın usta isimlerindendir.

Son olarak 2013 senesinde Babam Sınıfta Kaldı dizisinde rol almıştır. Yıllarca birbirinden farklı sinema ve dizilerde hayranlarının karşısına geçen ve büyük bir ustalıkla mesleğini icra eden Halit Akçatepe aslen Ordu Ünye’lidir. Son olarak 2013 senesinde Babam Sınıfta Kaldı dizisinde rol almıştır. Yıllarca birbirinden farklı sinema ve dizilerde hayranlarının karşısına geçen ve büyük bir ustalıkla mesleğini icra eden Halit Akçatepe aslen Ordu Ünye’lidir.

Babası Sıtkı Akçatepe anne tarafından Osmanlı İmparatorluğu’nun Lale Devri Sadrazamı Nevşehirli Damat İbrahim Paşa’nın torunudur.

Halit Akçatepe'nin Eşi ve İlk Çocuğu

1963 yılında Tülin Akçatepe hayatını birleştiren Halit Akçatepe 1981 yılında ayrılmıştır. Bu evililkten Günsu Akçatepe adında bir evladı bulunmaktadır.

Halit Akçatepe'nin ikinci eşi ile olan evliliğinin gündem olmasının sebebi aralarındaki büyük yaş farkıydı. Kendisinden 39 yaş küçük olan Rezzan Akçatepe ile Rezzan Akçatepe 1999 senesinde yaptığı evililik de 2009 yılında bitti.

Halit Akçatepe'nin Çocuklarının Adları...

Halit Akçatepe'nin ilk eşi ve ikinci karısından olmak üzere toplam 3 çocuğu bulunuyor. En büyük çocuğu Itır Akçatepe 1964 doğumlu, ikinci kızı Ebru Akçatepe ise 1968 yılında ilk karısı Tülin Akçatepe'den dünyaya geldi.